facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Studio Projektowe JASPER o profilu swojej działalności

Studio Projektowe JASPER jest firmą działającą od 2002 roku, obecnie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku IT.

Naszym celem jest tworzenie rozwiązań informatycznych dopasowanych do potrzeb Klienta, dzięki czemu preferujemy rozwiązania dedykowane, pozbawione zarówno ograniczeń wersji pudełkowych, jak i setek niepotrzebnych funkcjonalności.  W zakresie naszych działań jest techniczna obsługa serwisowa oraz kompleksowa obsługa informatyczna dla firm naszych klientów.

Modelujemy, projektujemy i wykonujemy informatyczne rozwiązania biznesowe przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, zgodności z oczekiwaniami rynku, w pełni realizując cele biznesowe postawione przez Zleceniodawcę. Takie rozwiązania przekładają się na oszczędność pieniędzy i szybkość działania.

Tworzymy głównie rozbudowane systemy B2B, systemy B2C, autorskie rozwiązania CMS, sklepy internetowe z wykorzystaniem technologii mobilnych, płatności online i mikropłatności, systemy CRM wspierajace naszych klientów i systemy ERP usprawniające biznes, oraz dedykowane aplikacje do zarządzania firmą również na autorskich rozwiązaniach skalowalnego mechanizmu SPJ-ENGINE.

Więcej informacji na temat firmy: www.studiojasper.pl

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2023
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.