facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Szkolenie z zakresu "Zarządzania sobą w czasie"

Właściwie to czasem nie można zarządzać. On zwyczajnie sobie „płynie” – i już. Czasem tylko – gdy robimy coś ciekawego – wydaje nam się, że minuty mijają szybciej, a innym razem – w sytuacjach, w których najchętniej zajęlibyśmy się czymś zupełnie innym –  kwadranse dłużą nam się w „nieskończoność”. To nasze subiektywne poczucie czasu zmienia się w zależności od tego czy poświęcamy się zadaniom zgodnym z naszą wolą, czy też przeciwnie – ze względu na konwenanse, albo zobowiązania, których się podjęliśmy –angażujemy w czynności, których nie chcemy, ale które „wypada” nam zrealizować. A zatem: nie możemy zarządzać czasem, lecz sobą w czasie.

Oto wstęp do szkolenia z zakresu "Zarządzania sobą w czasie", które rozpoczęło się dzisiaj, a zakończy jutro. Uczesnicy szkolenia rozwiążą wiele ćwiczeń, by nauczyć się efektywnie gospodarować czasem.

Skróty